Loake L1 rankų darbo vyriškų batų kolekcija

Loake L1 vyriškų batų kolekcija
Loake L1
 – tai puikios kokybės ir kainos garantija. Vyrams, kurie nenori išleisti batams daug, tačiau nori rankų darbo batų patogumo bei estetikos – Loake padarė paslaugą ir pastatė gamyklą Indijoje. Ten ir gaminama L1 batų linija. Anglijoje esantys meistrai kruopščiai atrenka odą bei kitas gamybos medžiagas, kurias siunčia į Indijoje esančia gamyklą. Ten siuvami batai tokiu pat būdu, kaip ir Loake Kettering (D.Britanija) gamykloje – meistrų rankų darbas ir Goodyear Welt konstrukcija.

Buvęs puslapis Sekantis puslapis

Loake L1 kolekcijoje dominuoja klasikiniai vyriški batai, kuriuos galėsite derinti prie kostiumo ir kitos formalios bei pusiau formalios aprangos.

Nepamirškite, kad derby tipo batai yra mažiau formalūs nei oxford tipo vyriški batai. Būtinai derinkite batų spalvą prie dėvimos aprangos. Jeigu nesate tikri dėl savo pasirinkto spalvų derinio – galite pasikonsultuoti su profesionaliu batų pardavėju arba stilistu.

Prieš einant iš namų įsitikinkite, kad Jūsų batai yra nepriekaištingai išvalyti, tinkamai impregnuoti kokybišku batų vaksu arba kremu. Apie odinių batų priežūrą skaitykite čia.

Vienas iš svarbiausių dalykų yra batų patogumas. Loake vyriški batai yra gaminami iš tvirtų, bet natūralių medžiagų, todėl po neilgo avėjimo jie priims Jūsų pėdos formą bei prisitaikys prie Jūsų eisenos.

Loake vyriški batai yra gaminami naudojant skirtingus kurpalius, todėl kiekvienas gali rasti jam puikiai tinkančius batus.