Loake 1880 rankų darbo vyriški batai

Loake 1880 serijos bataiLoake 1880 – tai premium klasės vyriškos avalynės kolekcija. Pagaminta tradiciniu būdu, naudojant išskirtinai rankų darbą. Gamybos procese naudojamos itin aukštos kokybės natūralios medžiagos (veršiuko oda, mediena, veltinis, natūralus kamštis) ir konstrukciniai sprendimai, kurie būdingi tik labai aukštos klasės avalynei. Šie vyriški batai yra gaminami Kettering mieste, Didžiojoje Britanijoje.

Buvęs puslapis Sekantis puslapis

 

Loake 1880 kolekcijoje rasite rankų darbo vyriškų batų darbui ir laisvalaikiui. Pateikiame kelis patarimus renkantis batus:

Jeigu Jums reikalingi kostiuminiai batai – rinkitės formalius arba pusiau formalius modelius. Nepamirškite, kad vyriški batai prie kostiumo turi derėti ne tik pagal stilių ir tipą, bet ir pagal spalvą. Dėl spalvų derinimo galite pasikonsultuoti su profesionaliu batų pardavėju arba stilistu.

Jeigu Jums reikalingi batai vestuvėms, į teatrą arba kitai iškiliai progai – rinkitės puošnesnius ir prabangesnius modelius. Prieš einant į renginį, nepamirškite tinkamai pasirūpinti jų išvaizda bei suteiki norimą blizgesį.

Batai prie smokingo arba frako (black tie, tuxedo, white tie) – prie tokios formalios aprangos reikalingi blizgūs juodi klasikiniai batai.

Loake stilingi laisvalaikio batai taip pat gaminami rankomis, iš natūralios veršiuko odos. Rinkitės modelius su guminiu padu, jeigu ketinate batus avėti ir šlapiu oru. Rinkitės odinį padą, jeigu siekiate didžiausio patogumo ir prabangos.

Itin svarbu, kad batai būtų patogūs. Loake vyriški batai yra gaminami iš tvirtų, bet natūralių medžiagų, todėl po neilgo avėjimo jie priims Jūsų pėdos formą bei prisitaikys prie Jūsų eisenos.

Loake vyriški batai yra gaminami pagal skirtingus kurpalius, todėl yra modelių tinkančių žmonėms ieškantiems batų: siaurai pėdai (siaurai kojai), plačiai pėdai (plačiai kojai) ir kai yra aukšta keltis.