Batų kurpalių tipai ir jų nauda avalynei

Žmogaus pėdos gali išskirti iki 500 ml prakaito per dieną. Žinoma tai kraštutinumas, tačiau net ir 50 ml po visos dienos avėjimo likusios drėgmės – batams yra ne į naudą. Ką jau kalbėti apie lietų, sniegą ir šlapdribą, su kuriais tenka susidurti Lietuvoje.

Mediniai batų kurpaliai išsaugo batų išvaizdą ir formą

Pernelyg sudrėkusi oda suminkštėja ir lengviau pasiduoda deformacijai, o po džiovimo sukietėja ir prarasdama pirminę formą įgauna netvarkingą išvaizdą. Net ir labai brangi avalynė, pagaminta iš kokybiškiausių odos rūšių, nėra nuo šito apsaugota.

Didžiąją dalį šių problemų padeda išspręsti mediniai batų kurpaliai Loake. Jie padeda išsaugoti pirminę batų formą, sugeria perteklinę drėgmę bei negaivų batų kvapą ir padeda išvengti raukšlių formavimosi ant batų paviršiaus. Reguliarus kurpalių naudojimas ženkliai prailgina avalynės tarnavimo laiką.

Ką būtina žinoti apie batų kurpalius

Rinkdamiesi batus žmonės supranta, kad bato forma turi atitikti pėdos formą – dydis, keltis, plotis nulems patogumą. Renkantis kurpalius galioja tas pats principas. Kurpalių forma ir dydis turi atitikti batus, atkartoti jų formą iš vidaus, bet ir ne ištampyti.

Rinkdamiesi kurpalius savo batams, atkreipkite dėmesį į šiuos pagrindinius parametrus:

Medžiaga. Geri batų kurpaliai turi būti pagaminti iš natūralaus medžio. Geriausiai tinka aromatinio kedro mediena.

Dydis ir forma. Dydis ir forma turi atitikti Jūsų batus. Klasikiniams derby, oxford ar loafer batams nesunkiai parinksite kurpalius. Batams su smailiu priekiu gaminami specialūs, šią formą atkartojantys, kurpaliai.

Mediniai batų kurpaliai Loake

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *